S*Viento’s Feeling Fuzzy

Resultater som veteran

 Dato  Sted  Dommer Klasse  Resultat
 23.09.23  Køge  Dorte Kaae  17  BIS
 22.10.23  Faxe  Flavia Capra 17  BIS
 02.12.23  Hårlev  Veikko Saarela  17  BIS
 03.12.23  Hårlev  Alexey Shchukin 17   BIS 
Resultater som kastrat
space bar02

♦ Åben ♦

 Dato  Sted  Dommer Klasse  Resultat
 13.05.23  Birkerød  Annika Berner 10  CAP. NOM
 02.09.23  Stenlille  Argia Laura Burani Ferfari 10  CAP. BIV. NOM.BOX
 23.09.23  Køge  Helen Lis 10  CAP.BIV.NOM.BOX
space bar02

♦ Premier ♦

 Dato  Sted  Dommer Klasse  Resultat
 23.09.23   Køge   Minna Krogh   CAPIB
 21.10.23   Faxe   Marteinn Tausen 8   CAPIB.BIV.NOM.BOX
 22.10.23   Faxe   Glenn Sjöbom   CAPIB.BIV.NOM.BOX
 19.11.23  Hedensted  Robert Lubrano 8   CAPIB
space bar02

♦ International Premier ♦

 Dato  Sted  Dommer Klasse  Resultat
         
space bar02

♦ Grand International Premier ♦

 Dato  Sted  Dommer Klasse  Resultat
         
         
         
space bar02

  Supreme Premier  

space bar02
 
 
 

S*Viento’s Feeling Fuzzy

Resultater som fertil 
 Dato  Sted  Dommer Klasse  Resultat
 27.01.18  Køge  Jørgen Billing  12   EX1.NOM
 28.01.18  Køge  Linda Riekstina 12   EX1.NOM
 11.02.18  Ejby  Stephane Henry 12

  EX1.BIV-T.NOM.BIS

 03.03.18  Albertslund  Martti Peltonen 12  EX1.BIV.NOM.BIS.BOB1
 04.03.18  Albertslund  Lene Glem 12  EX1.BIV.NOM.BIS.BOB1
 17.03.18  Nyborg  Ulrike Wahl 11  EX2
 18.03.18  Nyborg  Karl Preiss 11  EX1.BIV.NOM
 31.03.18  Göteborg  Åsa Cranbrand 11  EX3
 07.04.18  Grindsted  Michael Edström 11  EX1.BIV-T.NOM.BIS
 21.04.18  Malmø  Lena Björkander 11  EX1.BIV.NOM.BIS.JW
 12.05.18  Hvidovre  Lena Björkander 11  EX1
 13.05.18  Hvidovre  Veikko Saarela 11  EX1.BIV-T.NOM
space bar02

♦ Åben ♦

 Dato  Sted  Dommer Klasse  Resultat
 11.08.18   Helsingborg   Bjarne Wikström  9   EX2
  4.11.18   Strøby   Jørgen Billing 9   CAC.BIV.NOM
  1.12.18  Albertslund  Annika Berner 9  CAC
  2.12.18  Albertslund  Lene Glem 9  CAC.NOM
space bar02

♦ Champion ♦

 Dato  Sted  Dommer Klasse  Resultat
  26.01.19   Lille Skensved   Marie Westerlund  7   CACIB.BIV.NOM.BIS
  2.03.19   Dragør   Jörgen Frithiof 7   CACIB
 6.04.19  Åhus (SE)   Caroline Stoa 7  CACIB
space bar02

♦ International Champion ♦

 Dato  Sted  Dommer Klasse  Resultat
  7.14.19   Åhus (SE)   Magdalena Kudra   CAGCIB.NOM.BIS
 11.05.19  Birkerød   Raymond Saetre 5   CAGCIB.BIV.MOM
 12.05.19  Birkerød   Minna Krogh 5   Ex2
 03.08.19  Ølstykket   Zvezdan Memedov 5   CAGCIB.BIV.NOM.BIS
 04.08.19  Ølstykket   Cristiano Sandon 5  CAGCIB.BIV.NOM.BIS
 15.09.19  Århus   Britta Busse 5  CAGCIB
 21.09.19  Køge  Thea Friskovec 5  CAGCIB
 22.09.19  Køge  Donatella Mastrangelo 5  CAGCIB.BIV.NOM
 06.10.19  Malmø  Hannah Jensen 5  CAGCIB
space bar02

♦ Grand International Champion ♦

 Dato  Sted  Dommer Klasse  Resultat
 16.11.19   Vamdrup Philippe de Guerny Ventura  3  CACS
 30.11.19  Albertslund Hannah Jensen 3  CACS
 01.12.19  Albertslund Ulrike Wahl 3  CACS
 07.03.20  Dragør Youssef Khaled  CACS.BIV.NOM
 08.03.20  Dragør Raymond Saetre 3  CACS.BIV.NOM
 07.o8.21  Ølstykket Diana Di Natale  3  CACS
 08.08.21  Ølstykket Britta Busse 3  CACS
 10-9-21  Malmö Jørgen Billing 3  CACS
 10-9-21  Malmö Michael Engström 3  CACS
 5-2-22  Ruds-vedby Magdalena Kudra 3  CACS.BIV.NOM.BIS
 5-2-22  Ruds-vedby Martin Sanda 3  CACS
         
space bar02

  Supreme Champion  

space bar02

 

 05.03.22  Dragør  Miroslaw Skotarczyk 1  HP 
 04.03.23 Dragør  Marcin Biernaczyk 1  HP
 05.03.23 Dragør   Zvezdan Memedov  HP. NOM

 

 

 

 

Copyright © 2023 Tumlings.dk. Alle rettigheder reserveret.